Alganon DARMOWY!!!

Dodany przez guru prawie 14 lat temu
11 7476

 Przykład Dungeon & Dragons Online pokazał, że przejście z systemu płatnego na darmowy może okazać się "strzałem w dziesiątkę", zarówno dla graczy jak i samych twórców. Nic więc dziwnego, że kolejny tytuł nawraca się na drogę freemium. Tym razem chodzi o mało popularne MMO (przynajmniej w Polsce), mianowicie - Alganon. Jest to gra, która zadebiutowała w pod koniec 2009 roku, jednak od początku miała problemy z pozyskaniem nowych graczy. Dlatego też Quest Online (twórca gry) zdecydował się zrezygnować z subskrypcji i zaoferować wszystkim graczom darmową zabawę.

 
Niestety, jak to bywa w takich przypadkach musimy się przygotować na pewne ograniczenia. Poprzedni subskrybenci w porównaniu do nowych graczy otrzymają pewne przywileje. Będą one dotyczyć zwiększonego, maksymalnego poziomu, większej ilości slotów dla postaci oraz limitem złota i questów. Poniżej przedstawiam tabelkę, która w formie graficznej przedstawi wam różnice wynikające z przejścia Alganon na F2P. 
 

Gra MMORPG - Kabod Online

 
Początek "darmowej" ery zaplanowano już za dwa dni (13 sierpnia). Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Alganon. Na koniec, przedstawiam krótki gameplay.
 
 

11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube