Alternatywa dla Pokemon GO zostanie zamknięta - Harry Potter: Wizards Unite

Dodany przez PefriX około rok temu
2 2536
Alternatywa dla Pokemon GO zostanie zamknięta - Harry Potter: Wizards Unite

Pokemon GO ma się dobrze. Tak po prostu, dzieło Niantic przetrwało różne burze i ostatecznie wciąż cieszy się sporą popularnością, zarabiając firmie ogromne pieniądze. Tego samego nie można jednak powiedzieć o innej ich produkcji, opartej na podobnym pomyśle - Harry Potter: Wizards Unite.

Harry Potter: Wizards Unite wzbudziło początkowo spore zainteresowanie. Znane uniwersum, ładna grafika i bardziej wymagająca rozgrywka. W efekcie jednak tytuł ten po prostu się nie sprawdził. Wymagał za dużo klikania podczas spacerowania, więc gracze stopniowo porzucali szkołę magii i wracali do bycia mugolami.

Niantic widząc niknące zainteresowanie grą, postanowiło po prostu ją zamknąć. Macie czas do 31 stycznia 2022 aby nagrać się w Harry Potter: Wizards Unite, bowiem po tym terminie serwery zostaną wyłączone.

Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Brakowało aktualizacji i nowości, a samo Niantic najwidoczniej już dawno skreśliło ten tytuł. Niemniej gracze, którzy zostaną z Harry Potter: Wizards Unite do końca, mogą liczyć na bonusy w postaci lepszych nagród, nowych wydarzeń, łatwiejszego zdobywania składników. Ot, aby umilić ostatnie miesiące z grą.

Samo Niantic zaznacza przy tym, że Harry Potter: Wizards Unite nie miało być projektem utrzymywanym wiecznie. Zaplanowano na dwa lata narracyjną historię pełną przygód, która właśnie dobiega końca ZGODNIE Z PLANEM FIRMY.

Ciekawe, czy podobny los spotka również The Witcher: Monster Slayer. Co prawda, to  gra od innej firmy, ale również cierpi na podobne bolączki. Kto wie, może jednak gdzie czarodziej nie może, tam wiedźmin sobie poradzi?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube