Altis Gates - Open Beta już niedługo

Missing

 IGG czyli wydawca nowego tytułu MMORPG - Altis Gates, nie próżnuje. Nie minęły 2 tygodnie od rozpoczęcia zamkniętych testów, a już poznaliśmy datę, kiedy wystartuje Open Beta. Premierę przewidziano na 7 marca i właśnie od wtedy wszyscy chętni gracze, będą mogli rozpocząć przygodę z Altis Gates. Przed OB, wszystkie konta zostaną zresetowane (WIPE), tak, aby każdy rozpoczął zabawę z równymi szansami. 

Jak ogłosiło I Got Games, Closed Beta Test zakończyła się całkowitym sukcesem. Podczas 10 dni, setki graczy skrupulatnie wychwytywało wszelkie niedociągnięcia i błędy, które mogły by zagrozić grze w kolejnych fazach. Oczywiście wszystkie te osoby zostaną nagrodzone symbolicznymi nagrodami, które zrekompensują ich wkład i trud w udoskonalanie Altis Gates
Przypominam, że Altis Gates to gra 2.5D, gdzie obowiązuje walka turowa (podobnie jak w Atlantica Online). Dostępne będą 3 rasy, z których każda będzie posiadała po kilkanaście klas do wyboru. Dodatkowo w AG znajdziemy wiele systemów znanych Nam z innych gier MMO. 
 
 

Zobacz także

0 komentarzy