Alyss ma noże w obcasach i niedługo sprawdzi je w Tower of Fantasy

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
4 1133
Alyss ma noże w obcasach i niedługo sprawdzi je w Tower of Fantasy

Najnowsze simulacrum, Alyss, dołączy do Tower of Fantasy w nadchodzącej aktualizacji 2.3, która pojawi się 2 lutego. Wraz z nowym simulacrum, Tower of Fantasy będzie świętować swoje pierwsze sześć miesięcy na rynku z ekscytującymi nagrodami i możliwościami dla graczy.

Alyss, kryptonim M-sec 2000, jest nową agentką Sił Specjalnych, której niezrównane talenty i etyka pracy są powszechnie znane w Siłach Bezpieczeństwa. Choć ma naturalny talent do walki, energicznie trenuje, zawsze starając się być lepszą od swoich kolegów.

Po uzyskaniu znakomitych wyników w symulacjach została powołana do udziału w misjach wysokiego szczebla Sił Bezpieczeństwa. Alyss opiera się na atakach mrozu z charakterystyczną bronią, nożami w obcasach, a jej specjalna umiejętność pozwala jej przekształcić się we wróżkę pomocną w sztuce infiltracji.

Aby uczcić sześć miesięcy na rynku, Tower of Fantasy po aktualizacji do wersji 2.3 udostępni graczom Reset Bonusu Top-Up. Dzięki temu otrzymacie podwójny bonus przy pierwszym doładowaniu konta. To wszystko już 2 lutego.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube