Amazon Games wydawcą Throne and Liberty. To dobrze czy źle?

Dodany przez guru ponad rok temu
36 3245
Amazon Games wydawcą Throne and Liberty. To dobrze czy źle?

W bardzo krótkim czasie Amazon Games stał się jedną z czołowych firm od gier Massively Multiplayer Online na świecie, zgarniając najciekawsze i najbardziej wyczekiwane “kąski” z rynku.

Zaczęło się od autorskiego New World, następnie zgarnięto prawa i wydano na naszym rynku Lost Ark Online. Niedawno dowiedzieliśmy się o “zakupie” Blue Protocol, a teraz o umowie wydawniczej na Throne and Liberty.

No właśnie – Throne and Liberty.

Czy Amazon Games poradzi sobie jako wydawca z nowym next-genowym MMORPG od NCSoft?

Nie jesteście co do tego przekonani.

Prawie 38% ankietowanych zwiastuje katastrofę, z kolei 37% uważa, że wybór AGS na dystrybutora gry “ujdzie w tłumie”…

… ale czy nie jesteście czasem zbyt krytyczni w stosunku do Amazon Games? Wskażcie nam lepszą firmą (od gier MMO), która podołałaby tak wielkiemu przedsięwzięciu? Przecież AGS ma pieniądze, ma zaplecze, ma także ogromne możliwości rozwoju i wspierania takich gier.

Ma także doświadczenie z tytułami AAA (patrzcie New World i Lost Ark Online), więc osobiście skłanialibyśmy się raczej do 25% ankietowanych, którzy wybór Amazon Games na wydawcę Throne and Liberty uznali za najlepszy możliwy wybór.

Wszystko wyjdzie jednak w praniu, więc cierpliwie poczekajmy na premierę Throne and Liberty i dopiero potem chwalmy lub hejtujmy Amazon Games.

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


36 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube