Amazon Games został wydawcą wielkiego Throne and Liberty!

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
45 6881
Amazon Games został wydawcą wielkiego Throne and Liberty!

Czyli plotki były prawdziwe…

Jak informują południowokoreańskie media (np. TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ) firma NCSoft podpisała właśnie umowę z Amazon Games w celu dystrybucji Throne and Liberty (dawny Lineage Eternal) na rynek globalny.

Amazon zostanie więc wydawcą gry w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Japonii. Co z Koreą Południową? W tym przypadku Throne and Liberty pozostanie pod “opieką” NCSoftu.

UPDATE: potwierdzenie umowy!!!

UPDATE #2: Throne and Liberty pojawi się u nas na PC (Steam) oraz konsolach nowej generacji z obsługą cross-play!

UPDATE #3: mamy notkę prasową!

NCSOFT stworzyło jedne z najpopularniejszych i najdłużej działających gier online na świecie, nic więc dziwnego, że THRONE AND LIBERTY należy do najbardziej wyczekiwanych gier MMO

Wydawanie gier, które żyją i rozwijają się w czasie, pozostaje kluczowym elementem naszej strategii, a dostarczanie gier najwyższej jakości od najbardziej utalentowanych programistów na świecie jest jednym z kamieni węgielnych naszej działalności. Ostatni rok nauczył nas wiele o publikowaniu i zarządzaniu odnoszącą sukcesy grą na żywo w skali globalnej i jesteśmy gotowi zapewnić graczom THRONE AND LIBERTY niesamowite wrażenia w momencie premiery

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy i w jaki sposób Throne and Liberty zostanie udostępniony graczom na Zachodzie. Poczekajmy na oficjalną notkę prasową, bo takowa pewnie się wkrótce pojawi. 

***

Tym samym Amazon Games – w niespełna dwa lata – stał się jedną z czołowych firm od gier MMORPG na świecie.

Najpierw New World, potem Lost Ark Online, niedawno Blue Protocol, a teraz Throne nad Liberty. Amazon zgarnia najlepsze (najbardziej nahajpowane) tytuły MMO z rynku.


45 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube