Amazon Games został wydawcą wielkiego Throne and Liberty!

Dodany przez guru ponad rok temu
45 7216
Amazon Games został wydawcą wielkiego Throne and Liberty!

Czyli plotki były prawdziwe…

Jak informują południowokoreańskie media (np. TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ) firma NCSoft podpisała właśnie umowę z Amazon Games w celu dystrybucji Throne and Liberty (dawny Lineage Eternal) na rynek globalny.

Amazon zostanie więc wydawcą gry w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Japonii. Co z Koreą Południową? W tym przypadku Throne and Liberty pozostanie pod “opieką” NCSoftu.

UPDATE: potwierdzenie umowy!!!

UPDATE #2: Throne and Liberty pojawi się u nas na PC (Steam) oraz konsolach nowej generacji z obsługą cross-play!

UPDATE #3: mamy notkę prasową!

NCSOFT stworzyło jedne z najpopularniejszych i najdłużej działających gier online na świecie, nic więc dziwnego, że THRONE AND LIBERTY należy do najbardziej wyczekiwanych gier MMO

Wydawanie gier, które żyją i rozwijają się w czasie, pozostaje kluczowym elementem naszej strategii, a dostarczanie gier najwyższej jakości od najbardziej utalentowanych programistów na świecie jest jednym z kamieni węgielnych naszej działalności. Ostatni rok nauczył nas wiele o publikowaniu i zarządzaniu odnoszącą sukcesy grą na żywo w skali globalnej i jesteśmy gotowi zapewnić graczom THRONE AND LIBERTY niesamowite wrażenia w momencie premiery

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy i w jaki sposób Throne and Liberty zostanie udostępniony graczom na Zachodzie. Poczekajmy na oficjalną notkę prasową, bo takowa pewnie się wkrótce pojawi. 

***

Tym samym Amazon Games – w niespełna dwa lata – stał się jedną z czołowych firm od gier MMORPG na świecie.

Najpierw New World, potem Lost Ark Online, niedawno Blue Protocol, a teraz Throne nad Liberty. Amazon zgarnia najlepsze (najbardziej nahajpowane) tytuły MMO z rynku.


45 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube