Amazon nie zapomniał o Lost Ark. Nowe informacje o grze i beta testach

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
4 7275
Amazon nie zapomniał o Lost Ark. Nowe informacje o grze i beta testach

Wszyscy żyją “Nowym Światem”, ale nie zapominajmy, że za kilka miesięcy Amazon Games Studios (już jako wydawca) dostarczy na rynek kolejnego wyczekiwanego MMORPG.

Lost Ark Online.

Opublikowano właśnie nowy komunikat (TUTAJ), z którego dowiadujemy się o beta testach oraz zawartości gry już po debiucie. W obu przypadkach są to znakomite informacje.

Tłumaczenie via Lost Ark Polska

- Przede wszystkim, dobra wiadomość dla osób co nie miały okazji testować jeszcze Lost Arka, nadchodząca beta została nieco wydłużona i będzie trwać cały tydzień (4-11 listopad).

- Dodatkowo dostaniemy nowy prolog, który jest bardziej przyjazny nowym graczom.

- Ponadto potwierdziły się informacje, że nasza wersja gry będzie miała odblokowane lokacje aż do Rohendel, co oznacza więcej zawartości na start (tier 2 guardian, etc.) Przy okazji zostaje również zwiększony maksymalny poziom postaci do 55 oraz poziom 'ekspedycji' do 100.

- Miłym gestem w stronę beta testerów jest również fakt, że po osiągnięciu poziomu 50 postaci, każdy dostanie możliwość zrobienia nowej postaci od razu z poziomem 50, jako że dostaniemy przepustkę umożliwiającą przeskoczenie fabuły ('Power Pass' będzie dostępny na początku tylko w becie).

- Bonusowo każdy otrzyma 40.000 kryształów do wykorzystania w Item Shopie, oczywiście tylko podczas bety. Ma to na celu przetestowanie modelu płatności, itp.

Przypominamy, że Lost Ark Online został opóźniony do pierwszego kwartału 2022. Czyli, że premiera gry w Europie oraz Ameryce Północnej odbędzie się między 1 stycznia a 31 marca.

Lost Ark Online wystartuje bez polskiej wersji językowej.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube