Amazon odpowiedziało na Wasze pytania dotyczące Lost Ark!

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
13 2558
Amazon odpowiedziało na Wasze pytania dotyczące Lost Ark!

Dzięki wielkie za tak… zróżnicowane pytania dotyczące Lost Ark. Niestety, nie mogliśmy przekazać ich wszystkich Amazon, więc jedynie wybrane trafiły do deweloperów. Trochę czasu minęło, ale uzyskaliśmy na nie odpowiedzi, więc zapraszam do czytania.

Czy wyjdzie na konsole? (ShiroO)

W tym momencie nie ogłosiliśmy żadnych planów dotyczących Lost Ark na konsole.

Jako aktywnie grający zapytam: czy mają zamiar w jakiś sposób pomóc graczom rozwijać postacie w związku z ciągle dochodzącym kontentem. Korea miała sporo czasu przygotować się między nowymi rajdami, my "doganiamy" ich z o wiele mniejszymi przerwami. (keksuw)

Nasz zespół Amazon Games skutecznie współpracował z zespołem Smilegate RPG, aby pomóc graczom przyspieszyć ich postępy i nadążyć za nową zawartością w razie potrzeby. Robimy to w formie PowerPassów i specjalnych wydarzeń mających na celu pomoc graczom w doskonaleniu ekwipunku. W maju gracze dostali również specjalne wydarzenie, które pomogło szybciej przejść przez nowsze systemy, aby uzyskać dodatkowe skoki mocy w grze końcowej. Zdecydowanie widzieliśmy również zgłoszenia od graczy, którzy potrzebują więcej waluty, aby kontynuować postępy, i bierzemy to pod uwagę tam, gdzie możemy. 

Warto jednak zauważyć, że począwszy od marca, miesiąc przed aktualizacją Thaemine Raid, w grze rozpoczęły się znaczące wydarzenia zwiększające moc. Wydarzenia takie jak Super Mokoko Express, Descend into Darkness i inne wydarzenia zwiększające poziom gry końcowej zostały wdrożone, aby pomóc graczom osiągnąć wymagany poziom dla Thaemine i innej zawartości gry końcowej. A dla obecnych graczy wydarzenia te pomogą im rozwinąć nowe alty.

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że spodziewamy się, że gracze będą grać w zawartość taką jak Thaemine i Echidna jeszcze przez jakiś czas. Gracze nie powinni mieć poczucia, że muszą rushować te rajdy, aby dotrzeć do mety, i mogą spędzić czas na ich przechodzeniu oraz zdobywaniu złota i materiałów w stałym tempie, aby kontynuować zabawę.

Czy w końcu bossy na guardian raidach dostaną pasek HP :) (ByakuyaPL)

W tej chwili nie planujemy żadnych zmian w paskach HP.

Będzie kiedyś opcja sterowania postacią za pomocą wsad? (Boberek00)

W tej chwili nie planujemy zmiany sposobu sterowania rozgrywką w celu uwzględnienia ruchu WASD. Gracze mogą kliknąć, aby się poruszyć, lub użyć kontrolera jako dodatkowej opcji!

Co sie stalo z co-op battle? (Czemu wymarlo) ^^ (fredekxd)

Lost Ark zawiera różnorodną zawartość zaprojektowaną z myślą o potrzebach różnych typów graczy. PvP to jedna z wielu funkcji Lost Ark, w których mogą brać udział gracze. Oprócz treści PvP regularnie organizujemy sezony poligonowe dla graczy PvP.

Może się wydawać, że tryb PvP w Lost Ark schodzi na drugi plan, ale tak naprawdę kluczowymi cechami Lost Ark są PvE i zawartość kooperacyjna, taka jak najazdy i zadania z głównego wątku fabularnego. To tutaj koncentruje się większość graczy.

Kiedy usuną gender lock? Z tego co kojarzę to jeszcze przed premierą w eu coś mówili o tym, że w przyszłości nie będzie gender locka (KaemNazz)

Smilegate RPG pracuje nad stworzeniem nowych klas i stworzeniem dodatkowych klas, które „usuwają” bariery związane z płcią. Najnowszym wydaniem był Breaker, będący męską wersją żeńskiej klasy Scrapper.

Jednak Breaker to nie tylko męska wersja klasy Scrapper. Posiada także unikalne umiejętności. Dodając nową klasę, która służy jako dodatek do istniejącej klasy, zespół programistów nie chce po prostu stworzyć dokładnej kopii z jedną różnicą.

Niezależnie od wszelkich obecnych barier, w przyszłości do gry pojawią się nowe klasy z różnymi umiejętnościami bojowymi, płcią i różnymi rasami, takie jak Silvain czy Yoz.

Dzięki Amazon za udzielenie odpowiedzi, a Wam, czytelnicy, za wzięcie udziału w inicjatywie. Przy następnej okazji również liczymy na Wasz odzew. Tylko może nieco bardziej na temat :).


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube