Among Us otrzyma nową rolę oraz nowy tryb – pobawimy się w chowanego!

Among Us również zaprezentował nowości, które wkrótce trafią do gry. Tytuł ten nie jest już tak popularny, jak to miało miejsce w zeszłym roku, ale wciąż dzielnie się trzyma. Ostatnie rozdawnictwo na Epic Games Store niewątpliwie sporo pomogło, niemniej warto pamiętać, że nie jest to droga gra – zapłacicie za nią mniej niż 20 złotych, a na mobilkach zagracie za darmo. Warto ponownie zainteresować się Among Us? Patrząc na zapowiedziane nowości… tak!

Lobby dla 15 osób jest w drodze, tak samo jak nonowa rola, Sheriff. Gracze gier pokroju Mafia lub użytkownicy modów do Among Us powinni być z nią zaznajomieni. Innersloth co prawda nie zdradziło jeszcze, jak Sheriff będzie działał dokładnie, ale spodziewać się można pewnych zmian w balansie rozgrywki. W założeniach bowiem rola ta będzie mogła zabić impostora – chyba, że się pomyli i podejmie złą decyzję, wtedy Sheriff sam umrze. Taka jest przynajmniej teoria, zobaczymy w którą stronę pójdą deweloperzy.

Poza nową rolą, Among Us otrzyma również nowy tryb o nazwie Hide & Seek, który dostępny będzie na wszystkich mapach. Zabawa w chowanego polegać będzie na… chowaniu się! Szczegóły poznamyt wkrótce. Do gry trafi również nowa mapa, nowe kolory dla postaci, nowe przedmioty kosmetyczne, czy system osiągnięć. Generalnie, będzie się działo.

Zobacz także

3 komentarzy