Among Us rozdają za darmo! Ale tylko na tej drugiej, „gorszej”, platformie

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
6 3432
Among Us rozdają za darmo! Ale tylko na tej drugiej, „gorszej”, platformie

Epic Games Store kontynuuje swoją politykę rozdawnictwa. Tym razem grą, którą można za darmo przypisać do swojej biblioteki i tym samym zachować ją na własność, jest Among Us.

Wiem, pewnie wiele osób jest zawiedzionych. Epic Games Store potrafiło rozdawać naprawdę dobre lub nowe gry, a tym razem padło na Among Us. Among Us, które swoją największą popularność ma już za sobą. Nadal jest grywane, ale z takim natężeniem, jak w zeszłym roku. Do tego tytuł ten nabędziemy za mniej niż 20 złotych na PC, a na smartfonach dostępny jest za 0 złotych. Niemniej za darmo to i ocet słodki, więc korzystajcie, skoro jest okazja!

A cóż tam w ogóle w Among Us? W zasadzie nic specjalnego, Innersloth obiecuje nowe aktualizacje, które pojawią się z czasem. Nowa mapa, Airship, jest dostępna. Z jej powodu lobby Among Us zostanie zwiększone do piętnastu osób. Pojawia się również nowe kolory dla graczy: potwierdzono różowy oraz szary. Poza tym dostaniemy ulepszoną szatę graficzną.

Cześć nowości do Among Us zostanie ujawniona oraz zaprezentowana 10 czerwca w ramach Summer Game Fest. Poza tym pokazano limitowaną edycję kolekcjonerską gry, wartą około 300 złotych. Zainteresowanych grą zapraszam na Epic Games Store, aby odebrać ją za darmo.

Czas macie do przyszłego czwartku. Wtedy w Epic Games Store pojawi się kolejna darmówka do przypisania. Nie wiadomo co to będzie i lepiej nie zgadywać, bowiem poszlaki na temat darmówek w Epic Games Store często zwodzą ludzi na manowce. W efekcie społeczność się napala, a potem jest zawiedziona.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube