Among Us zapowiada nowe role!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
2 1978
Among Us zapowiada nowe role!

Covidowy hit dalej stara się coś ugrać na rynku, a przynajmniej przypomnieć o sobie. Mowa oczywiście o Among Us, które chyba przespało swój sukces. Ile jednak Innersloth zarobiło na niespodziewanym zainteresowaniu sieciowej zabawy w Mafię, tyle ich! Teraz ekipa zapowiada kolejne nowości.

Mapa The Fungle jest już dostępna w Among Us, ale to nie jedyne plany na rozwój gry w 2024 roku. Następne w kolejne są nowe role, aby urozmaicić nieco rozgrywkę. Ponoć Engineer, Scientist, Guardian Angel czy Shapeshifter zostali ciepło przyjęci, więc dostaniemy więcej innowacyjności.

Co jeszcze trafi do Among Us w tym roku? Ulepszenia do filtrowania lobby, zmiany w jego interfejsie, a także znacznie większa ilość przedmiotów kosmetycznych i współprac. Te ostatnie ponoć cieszą się sporym zainteresowaniem, więc zespół planuje kooperować z innymi grami, dodając dedykowane kostiumy.

Można również oczekiwać garści usprawnień z kategorii „Quality of Life”, w postaci muzyki w lobby, czy wizualnych usprawnień. Szczegóły tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube