Anduin, Król Wichrogrodu, już dostępny w Heroes of the Storm

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
2 2316
Anduin, Król Wichrogrodu, już dostępny w Heroes of the Storm

Zgodnie z zapowiedziami, mamy już dostępną nową postać w Heroes of the Storm. Anduin Wrynn, Król Wichrogrodu (ciągle bawi mnie to tłumaczenie, wybaczcie) przybył do nas z Battle for Azeroth, aby pełnić swą powinność, jako dystansowy healer w Nexusie.

Nie dajcie się zwieść temu, że dzierży miecz. Kilka osób, które nie siedzi w uniwersum Warcraft sugerowało, że Anduin to paladyn. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że syn poległego Variana jest priestem, który odziedziczył miecz Shalamayne (Uśmierzyciel) po swoim ojcu.

Dobra, jakimi zdolnościami cechuje się aktualny przywódca Przymierza?

  • Skok Wiary (D) - Wiara natychmiast przyciąga bohatera sojuszniczego do miejsca, w którym znajduje się Anduin. W trakcie przemieszczania się sojusznik otrzymuje nieustępliwość.

  • Szybkie Uzdrowienie (Q) - Po upływie 0,75 sek. od użycia tej zdolności Anduin przywraca bohaterowi sojuszniczemu 260 pkt. zdrowia.

  • Boska Gwiazda (W)  - Anduin wystrzeliwuje falę światła, która zadaje wrogom 140 pkt. obrażeń, a następnie powraca do niego, przywracając bohaterom sojuszniczym na szerszym obszarze 130 pkt. zdrowia. Skuteczność leczenia wzrasta o 25% za każdego trafionego wrogiego bohatera.

  • Ekspiacja (E)  - Anduin wystrzeliwuje promień światła i zadaje 145 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi oraz unieruchamia

  • Święte Słowo: Zbawienie (R1)  - Po upływie 0,5 sek. Anduin podtrzymuje zdolność, aby przywołać Światłość na 3 sek. Przywraca w ten sposób pobliskim bohaterom sojuszniczym do 25% maksymalnego zdrowia i zapewnia im ochronę.

  • Bomba Światłości (R2)  - Anduin nasyca bohatera sojuszniczego Światłością. Po upływie 1,5 sek. bomba wybucha, zadaje przeciwnikom 150 pkt. obrażeń i ogłusza ich na 1,25 sek. Cel otrzymuje osłonę, która pochłania 140 pkt. obrażeń za każdego trafionego wrogiego bohatera.

To jednak nie jedyna nowość w Heroes of the Storm. Poza kolejną postacią, Blizzard wprowadził kilka poprawek do map. Przykładowo Smocze Włości powinny wyglądać teraz lepiej, a Piekielne Kapliczki otrzymały poprawki do Pogromców. Do tego Odlewnia Volskaya Industries namieszała przy Protektorze Trygławie.

Pojawiło się również kilka przedmiotów kosmetycznych oraz całkiem sporo poprawek. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube