Anime Boku no Hero Academia dostanie darmową grę battle royale

Dodany przez PefriX 12 miesięcy temu
15 1561
Anime Boku no Hero Academia dostanie darmową grę battle royale

Wszyscy mają battle royale! Mam i ja!

W najnowszym numerze magazynu Weekly Shounen Jump poinformowano, że w tym roku zagramy w My Hero Ultra Rumble. My Hero Ultra Rumble to darmowa gra battle royale, oparta o świat My Hero Academia/Boku no Hero Academia. Tytuł ten zadebiutuje jesienią na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Za darmo, a to uczciwa cena.

Co wiemy o samej produkcji?

Rzuć się w wir walki z innymi bohaterami... oraz złoczyńcami! Komunikuj się, graj taktycznie i synergizuj specjalne zdolności swojej trzyosobowej drużyny, aby zgarnąć zwycięstwo w tej 24-osobowej grze battle royale!

Wybierz swoje ulubione postaci z listy nietuzinkowych bohaterów podzielonych na pięć klas: Napastnik, Szturmowiec, Rapid, Inżynier oraz Wsparcie. Każda postać ma swoje mocne strony, zależne od jej unikalnych zdolności. Znajduj przedmioty, wchodź w interakcje z cywilami i pokonuj przeciwników, aby podnieść swoje umiejętności i zdobyć przewagę nad innymi drużynami!

Odblokuj nowe postacie oraz opcje ich personalizacji poprzez zdobywanie doświadczenia i wykonywanie misji. Bierz udział w sezonowych eventach i spróbuj swojego szczęścia z „ticketami”, aby zdobyć ekskluzywne przedmioty!

Pewnie chętnych do zagrania nie zabraknie, w końcu My Hero Ultra Rumble nie dość, że będzie darmowe, to w dodatku oparte o całkiem popularną serię.


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube