Anthem rezygnuje z podziału na akty i wprowadza sezonowe aktualizacje

Anthem dylan.jpg.adapt.crop191x100.1200w

Anthem otrzymało ostatnią aktualizację Kataklizmu, mamy zatem finałowy tydzień z dawno zapowiedzianymi nowościami do ostatniej gry BioWare. Gracze mogą oczekiwać powrotu niektórych przedmiotów, nowych Inversions oraz kilku wyzwań. Na Arenach z kolei brak nowości – wciąż obowiązują atrakcję z piątego tygodnia. Daily Cataclysm Arena Challengers będą kontynuowane, dając nagrody za ukończenie trzech Aren danym typem Javelina.

W Seasonal Store można spodziewać się powrotu pokaźniej liczby przedmiotów, jak np. War Chests dla broni, czy innych elementów do Javelinów. Dostaniemy z powrotem również sporo przedmiotów kosmetycznych. Będzie zatem co zdobywać.

Równocześnie, pracownik BioWare, Chad Robertson, poinformował, że to koniec wydawania nowości w Anthem w aktach. Zamiast tego aktualizacje z nowościami upakowane będą w ramach sezonowych paczek tematycznych. Nie wiemy dokładnie co to oznacza, jak wpłynie na grę, a nawet nie mamy żadnej zapowiedzi nadchodzących nowości. Zamiast tego dostaliśmy zapewnienie, że będziemy bawili się dobrze, dzięki regularnym aktualizacjom, skoncentrowanym dookoła jakiegoś motywu przewodniego.

Z drugiej strony, to przynajmniej znak, że coś z tym Anthem robią i w końcu nadają grze kształt. Przypominam, że Anthem dorwiecie za niecałe 15 złotych w ramach abonamentu do Origin Access.

Zobacz także

5 komentarzy