Anvil Empires to nowe MMO od twórców świetnego Foxhole

Dodany przez guru ponad rok temu
14 7386
Anvil Empires to nowe MMO od twórców świetnego Foxhole

Foxhole nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Popularne, super unikalne, kapitalnie oceniane (90% pozytywnych recenzji), izometryczne MMO osadzone w realiach II Wojny Światowej, w którym tysiące graczy – w jednym świecie i jednym serwerze - kształtuje wynik wojny online.

A teraz wyobraźcie sobie, że II Wojna Światowa zostaje zastąpiona przez… Średniowiecze. Zamiast karabinów, czołgów i artylerii dostajemy łuki, miecze i konie.

I to właśnie jest Anvil Empires – nowa gra Massively Multiplayer Online stworzona przez tych samych producentów co Foxhole.

Zagraj w grę podboju na dużą skalę, której rozegranie zajmuje długie tygodnie. Prowadź wojnę wraz z tysiącami graczy w nieustępliwym świecie online. Niestandardowa technologia serwera umożliwia nawet 1000 graczom walkę ramię w ramię w ogromnej bitwie wręcz w czasie rzeczywistym. Bitwy są organicznie inicjowane przez graczy w piaskownicy z otwartym światem.

Buduj osady i rozwijaj je z małych wiosek w duże tętniące życiem miasta, w których mieszkają dziesiątki, jeśli nie setki graczy. Angażuj się w rolnictwo, łowiectwo, hodowlę i nie tylko, aby wesprzeć wysiłek wojenny. Handluj z pobliskimi osadami graczy, aby jeszcze bardziej zoptymalizować swoją gospodarkę. Projektuj i buduj rozbudowane, wielopoziomowe twierdze i twierdze, aby wytrzymać długotrwałe oblężenia.

Utwórz obozy zaopatrzenia i linie logistyczne, aby armie graczy były dobrze wyżywione, uzbrojone i wypoczęte. Bitwy wygrywa się nie tylko dzięki sile broni, ale wymagają one także silnej gospodarki i łańcucha dostaw. Buduj obozy oblężnicze, przygotowując się do ataków na dużą skalę na twierdze wroga. Konstruuj sprzęt, taki jak drabiny oblężnicze i tarany, aby sforsować mury obronne i twierdze.

Data premiery Anvil Empires nie została jeszcze ujawniona, ale na Steamie (TUTAJ) możecie już przypisać grę do swojej Listy Życzeń.

Jako że Foxhole działa w modelu Buy-To-Play, tego samego można raczej oczekiwać po Anvil Empires.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube