ARC Raiders to kooperacyjny shooter Free-to-Play

Dodany przez PefriX 6 miesięcy temu
4 2031

Obrodziło dzisiaj tymi Free-to-Playami, prawda? Do grona darmowych gier dołączy w 2022 roku ARC Raiders. ARC Raiders to nowy, kooperacyjny shooter od ekipy Embark Studios. To równocześnie ich debiutancka produkcja, więc możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego.

Samo ARC Raiders zabierze nas do świata po apokalipsie, gdzie złe maszyny spadają z nieba i chcą się nas pozbyć. Dlatego będziemy musieli pokazać im, że z ludźmi się nie zadziera. Do dyspozycji otrzymamy różne postacie, a każda z nich posiadać będzie dedykowane umiejętności oraz osobną rolę na polu bitwy. Nie zabraknie zróżnicowanych broni, a sama rozgrywka kłaść ma ogromny nacisk na współpracę. Dowód? Wielkie działo będzie wymagało obsługi przez dwie osoby!

Samotnicy oczywiście również znajdą sporo atrakcji w ARC Raiders, ale twórcy od początku podkreślają kooperacyjny charakter zabawy. Produkcja zaoferuje widok z perspektywy trzeciej osoby (TPP), grappling-hooka, jakiś crafting oraz kilka innych urozmaiceń. Szczegółów niestety jeszcze nie znamy.

ARC Raiders zadebiutuje na PC na Steamie oraz Epic Games Store. Tytuł dostępny będzie również w ramach Nvidia GeForce NOW, a także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Kiedy? W 2022 roku.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube