Archeage: Unchained z kolejnymi problemami – był ArchePass, ale się zmył

Eewxjk9xoaazot

News nadesłany przez użytkownika remy88

Od bardzo zatłoczonego startu AA:U były widoczne błędy jak i exploity. Oczywiście kilka osób z TOP-ki zostało zbanowanych za ich nadużywanie oraz za ustawiane macra na spotach do kopania. Po wykryciu, i nie oszukujmy się, zbyt późnym usunięciu ArchePassa, gracze otrzymywali rekompensatę za brak dodatkowej zawartości jakim był ArchePass.

Dziś, po ogłoszonej wcześniej konserwacji serwera, ten dodatek miał wrócić na salony. Maintanance miał trwać od 10:00 do 13:00 czasu polskiego. Niestety znowu pojawiły się w tym temacie problemy. Mianowicie tuż przed ponownym uruchomieniem serwerów otrzymaliśmy komunikat z głównego discorda AA:U iż potrzebują kolejnej godziny na prace związane z przywróceniem ArchePassa.

Byłoby pięknie gdyby i te słowa były by dotrzymane. Od godziny 10:00 do momentu pisania tego posta (czyli 06.12. - 0:30) serwery był otworzony raz na dosłownie 10-15 minut, po czym znów zostały wyłączone. Nie wiadomo kiedy serwery ponownie zostaną uruchomione. Nie ma żadnych informacji ze strony Gamigo. A wszyscy gracze z godziny na godziny są bardziej sfrustrowani zaistniałą sytuacją.

Wszystko w temacie Archeage: Unchained jak i komunikacji z supportem pogarsza się z każdym tygodniem. Gra została wypuszczona ze znanymi błędami zgłaszanymi jeszcze na PTS od roku czasu. Bardzo wiele osób pisało w przeróżnych sytuacjach do supportu o pomoc ale znaczna większość z nich nie otrzymała żadnej odpowiedzi od ponad półtora miesiąca. Co wy myślicie na ten temat? Lepszy P2W od TrionWorlds czy wieczne problemy Gamigo bez P2W?


[Dopisał PefriX] Gamigo poinformowało o nowym ArchePassie, który miał pojawić się w ArcheAge Unchained. Poniżej znajdziecie zmiany, jakie miały w nim zajść – 12 misji do wykonania w ciągu tygodnia i maksymalnie 6 „rerolls” w ciągu dnia.

Niestety, w najbliższym czasie nie przekonamy się, jak wypadnie nowy ArchePass w praktyce. Deweloperzy podali, że z powodu problemów funkcja ta została ponownie wyłączona i to do odwołania. Gracze mogą spodziewać się rekompensaty.

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz