ArcheAge uśmiecha się do darmowych graczy i wprowadzi nowości na serwery „Fresh Start”

Dodany przez PefriX prawie 6 lat temu
4 5263
ArcheAge uśmiecha się do darmowych graczy i wprowadzi nowości na serwery „Fresh Start”

Ach, ArcheAge.

Wielkie oczekiwania, ogromne kolejki, a potem jeszcze większy zawód. Niekończące się oskarżenia o Pay-to-Win, a mimo to gra znalazła swoich odbiorców. Po latach Trion Worlds obiecało świeży start oraz naprostowanie wszystkiego, a wyszło… jak zwykle.

Jeśli jednak Wam zależy na graniu, to możecie grać na nowych, progresywnych serwerach ArcheAge, nazwanych „Fresh Start”. Teraz w końcu panuje moda na taką zabawę w MMORPG-ach. 18 lipca pojawi się nowa aktualizacja, która zniesie kolejne ograniczenia. Gotowi na Reign: Part 1?

Będziemy mogli wbić 55 poziomy, odblokowane zostaną dwie rasy: Dwarfs oraz Warborns. Otrzymają swoje lokacje startowe oraz questy początkowe, dzięki czemu szybko wdrożymy się do zabawy. Prócz tego gracze będą mogli farmić dungeon Mistsong Summit, w którym do zdobycia będzie nowy set.

Do tego listę pojazdów uzupełniają łodzie rybackie, które pozwolą również na profesjonalne łowienie ryb. Ta nieodzowna funkcja każdego MMORPG-a doczekała się również reworku w ArcheAge. Sport Fishing podobno nigdy nie był tak ekscytujący.

Poza tym możemy spodziewać się kilku zmian w systemie „trade pack”, dopieszczenia wodnych aktywności, aktualizacji Hiram Gear, czy kilku drobniejszych rzeczy. Niektórych ucieszy informacja o dodaniu Paloth's Crystals.

Cóż to takiego? Kryształy, które pozwolą „ scrafcić” wierzchowce lub zbroje na nie. Dlaczego jest to takie istotne? Do tej pory tego typu materiały dostępne były jedynie na MarketPlace. Paloth's Crystals z kolei zdobyć będzie mógł każdy, nawet darmowy gracz. Wystarczy brać udział w aktywnościach ArcheAge. W ten sposób wszyscy będą mogli zdobyć Typhoon Drake, Frost Dragon, czy Hellwing Pegasus.

Paloth's Crystals znajdziemy w Golden Crates, które zdobywamy z world bosses, czy Shadow Invasions. Skrzynka nie gwarantuje zdobycia tych kryształów, ale podobno szansa wcale nie jest taka mała.

To wszystko pojawi się na serwerach „Fresh Start” oraz „legacy” już 18 lipca. Więcej informacji tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube