ArcheAge v4.0, czyli pora na Maelstrom!

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
3 2872
ArcheAge v4.0, czyli pora na Maelstrom!

Ahoj, szczury lądowe! Mam dla Was zacną wiadomość – ArcheAge już niedługo wypłynie na szerokie wody. Stanie się to wraz z aktualizacją v4.0, która dostępna będzie pod nazwą Maelstrom. Kiedy? Już 6 grudnia, na mikołajki!

Czego zatem powinniśmy się spodziewać? Przede wszystkim soczystego PvP w ramach nowego, 20-osobowego battlegroundu. Udamy się do Bloodsalt Bay, które będzie pierwszą areną do walk na wodzie, oddaną do dyspozycji graczy ArcheAge. Pięcioosobowe zespoły będą rywalizowały ze sobą oraz starały się przeżyć w morskiej toni. Głębiny skrywają bowiem swoje własne potwory, które obudzone przez huk armat, chętnie wychyną na powierzchnię.

Prócz tego dostaniemy nowe narzędzie do wyszukiwania graczy, chcących brać udział w otwartych rajdach, a do tego ogromny rework systemu Lunagem. Podobno całość zostanie odpowiednio uproszczona, aby nie sprawiała więcej nikomu problemów. Do tego deweloperzy z dumą chwalą się, że zminimalizowali element losowości. Sam crafting również załapał się na zmiany, dzięki którym stanie się przystępniejszy. W tym wszystkim ma pomóc nowy interfejs oraz specjalny zestaw zadań.

Chętnie bym wrócił, ale…


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube