ArcheAge wprowadzi nowe drzewko umiejętności, Gunslinger, ale niekoniecznie za darmo

Archeage unchained

Gamigo poinformowało, że wydawane przez nich ArcheAge otrzyma sporą aktualizację zawartości. Kiedy? Już niedługo, bowiem 25 marca. Patch o nazwie Akasch Invasion trafi do obu wersji gry, zarówno F2P, jak i B2P (Unchained), ale z tą różnią, że do tej pierwszej trafi za darmo, a w drugiej będzie miał formę płatnego dodatku/DLC. Czy warto będzie w niego zainwestować?

Akasch Invasion wprowadzi do ArcheAge nowe drzewko umiejętności/specjalizację o nazwie Gunslinger. Koncentruje się ona dookoła dystansowej walki przy użyciu karabinu, zapewni również istotne debuffy, które pomóc mają w walce. Gamigo chwali się, że łącząc drzewko Gunslingera z innymi specjalizacjami, można utworzyć około 66 nowych klas postaci!

Cóż poza tym? W zachodnich częściach Aurorii w Ipnya Ridge pojawi się antyczny przeciwnik. Gracze otrzymają do swojej dyspozycji nową strefę, a do tego powrócą towarzysze – Ardios oraz Lauryla. Wesprą oni wszystkie frakcje w ArcheAge w walce z inwazją Akasch. Pojawią się również nowe kroniki, The Nuon Dragon War, które odkryją prawdę o zmianach w Karkasse Ridgelands oraz rzucą nieco światła na historię rasy Nuon.

W skrócie, Akasch Invasion to nowa strefa, nowe questy, nowy rajd, nowe kroniki oraz nowa specjalizacja Gunslinger. Aktualizacja będzie dostępna za darmo w ArcheAge, a w ArcheAge Unchained trzeba będzie za nią zapłacić. Pre-ordery wystartują już w ten piątek. W zależności od wybranej paczki, dostaniecie więcej łakoci. Cena? 16 dolarów, 30 dolarów lub 60 dolarów. Szczegóły tutaj.

Zobacz także

11 komentarzy