Archlight Online - "lepsza Tibia" otwiera nowy serwer

Arching

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Archlight Online to najlepsza, najpopularniejsza, najbardziej rozbudowana, ale też najbardziej profesjonalna „wariacja” (spin-off) Tibii, która wiele rzeczy robi lepiej niż kultowy oryginał. 

Posiada też mnóstwo systemów, których nie spotkamy w dziele CipSoftu (np. skalowany świat, wymagające dungeony, profesje itd.) . Nie mówiąc o nowych animacjach czy kompletnie nowych postaciach. W Tibii mamy cztery klasy, w Archlight jest ich dziesięć: Archer, Bard, Berserker, Corsair, Druid, Guardian, Monk, Necromancer, Rogue i Sorcerer. 

W Archlight dzień w dzień bawi się kilka tysięcy użytkowników, co powoduje, że na świecie gry zawsze znajdują się tłumy ludzi. Nie to, co w Tibii, gdzie na niektórych serwerach mamy po 20 playerów i czujemy się jak w single-playerze.  

No dobra. Tyle pochwał. Nie napisaliśmy tego newsa, żeby wystawić laurkę Archlight Online, ale dlatego, że 10 listopada zostanie tam otwarty nowy serwer. Skierowany niby do amerykańskiej społeczności, ale twórcy Archlight obiecują, że niski ping zagwarantuje zabawę także graczom z Europy. Jako przykład podają Polskę. Podobno będziemy mieć „tylko” 84 ms, co w zupełności wystarczy do płynnej bezlagowej zabawy. 

Zagracie TUTAJ

Polecamy poczekać do 10 listopada i w trakcie tworzenia konta wykorzystać ten kod (BA3UGXDOXNL4HFGQ), który zagwarantuje wam darmowe konto Premium. 

Zobacz także

27 komentarzy