ArchLight Online (lepsza Tibia) przeżywa oblężenie. Każdy chce zagrać w tego MMO

Light

Tibia przeżywa drugą młodość i to samo możemy powiedzieć o jego spin-offie, czyli ArchLight Online. 

Dzień w dzień loguje się tam po kilka tysięcy „unikalnych” użytkowników. W godzinach szczytu mamy nawet 1200 osób na jednym serwerze, co daje lepszy wynik niż w przypadku pojedynczego świata w Tibii. Pod tym względem ArchLight wygląda dużo lepiej niż dzieło CipSoftu. Przynajmniej czuć, że gramy w MMORPG, bo na każdym kroku spotykamy masę osób. 

ArchLight Online może i korzysta z tibijskiego silnika, ale na tym podobieństwa z Tibią się jednak kończą.

Przez cztery lata prac udało się zmienić klienta Tibii w taki sposób, że ArchLight Online to teraz kompletnie inny produkt. Gra może się pochwalić setkami własnych przedmiotów, potworków, kostiumów, broni oraz animacji czarów. 

Doliczcie do tego 10 klas postaci, 10 profesji, isntancjonowane dungeony, daily questy, Open PvP… oraz aktualizacje, które pojawiają się praktycznie co tydzień. Robi wrażenie, prawda? 

Nic tylko grać. Zapraszamy TUTAJ (przy rejestracji polecamy skorzystać ze specjalnego kodu „BA3UGXDOXNL4HFGQ”, który zapewni wam 3-dniowe konto Premium z całą masą bonusów). 

UPDATE: na 18 maja spodziewany jest kolejny content-update, który wprowadzi 30 nowych potworków, 2 world bossy, 2 sety przedmiotów i 4 dungeony. 

Zobacz także

36 komentarzy