Archlight Online New Dawn wystartował. Jeszcze lepsza i ładniejsza wersja Tibii

Arcccc

Jeśli Archlight Online jest ładniejszą i nowocześniejszą Tibią, to czym do cholery jest Archlight Online New Dawn? Ulepszoną wersją ulepszonej wersji? 

Nie da się tego wyjaśnić jednym słowem. New Dawn to nie tylko największy w historii dodatek, ale przede wszystkim zmodernizowana/zremasterowana wersja oryginalnego AchLight. Twórcy chwalą się ponad 500 odświeżonymi questami, 65 nowymi wildbossami, przebudowanym systemem walki oraz – to chyba najciekawsza nowość – niekończącym się contentem („endless content”)... cokolwiek to znaczy. Może chodzi o specjalne end-game’owe dungeony, które dopasowują się poziomem trudności do siły naszej postaci.

Wielkie otwarcie Archlight Online New Dawn dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wszystko czego potrzebujecie do grania, znajdziecie na stronie www.archlightonline.com.

Powtarzamy raz jeszcze. To nie jest kopia Tibii. To nie jest również prywatny serwer w dosłownym tego słowa znaczeniu. Producenci Archlight "pożyczyli" sobie jedynie tibijski silnik, który później wykorzystali na swój sposób, ulepszając grafikę i wprowadzając własne animacje postaci. Cała reszta gry jest w mniejszym lub większym stopniu ich własnym dziełem. 

Zobacz także

11 komentarzy