Artifact zdjął NDA i ruszył z betą. Nowa gra od Valve!

Ar

Pewnie zauważyliście, że w sieci zaroiło się od gameplay-ów i streamów z Artifact. Wszystko przez to, że ruszyły beta testy, a NDA (klauzula poufności) została na dobre usunięta. 

Wreszcie możecie zobaczyć, jak nowa gra twórców Counter Strike i Half Life prezentuje się w pełnej okazałości. 

Myśleliśmy, że Magic The Gathering Arena jest wymagającą karcianką, ale to, co zobaczyliśmy w Artifact robi jeszcze wrażenie. 

Nowa gra Valve to kompletnie świeże spojrzenie na gatunek sieciowych karcianek. Artifact nie przypomina żadnego, powtarzam, żadnego inne tytułu. Zasady rozgrywki są tutaj zupełnie oryginalne. Nasze batalie rozgrywamy na trzech planszach… równocześnie. Każda arena odpowiada liniom w grze MOBA (top, mid, bot). 

Do grania w Artifact przyda się również gruntowana znajomość Doty 2. Na kartach – w większości przypadków – widzimy czempionów z D2. Są też creepy/miniony, złoto, sklepy w grze, wieżyczki itd. 

Premiera Artfiact za tydzień (28 listopada). Cena gry została wyznaczona na 76 zł. Zakup może się wam jednak zwrócić, bo karty z Artifact będziemy mogli sprzedawać lub kupować na Steam Marketplace. 

Zobacz także

16 komentarzy