Ashes of Creation Apocalypse startuje 18 grudnia, jako otwarta beta dla wszystkich!

50786

Intrepid Studios poinformowało, że Ashes of Creation Apocalypse, samodzielny tryb Battle Royale, będzie dostępny za darmo w ramach otwartej bety na PC. Testy rozpoczną się już niedługo, bowiem 18 grudnia.

Apocalypse to samodzielny tytuł,  odseparowany od powstającego MMORPG-a, Ashes of Creation. Tryb ten to typowy Battle Royale, gdzie setka graczy walczy na zmniejszającej się mapie na zasadach last man standing. Deweloperzy zapowiadają jednak jego rozbudowę o Castle Siege dla 200 graczy, misję typu horda w trybie kooperacji  i wiele więcej.

W tym wszystkim Intrepid Studios podkreśla, że wszystko służy jako testy do samego Ashes of Creation. Twórcy zapewniają, że ich MMORPG nie ucierpi przez Apocalypse, a jedynie zyska. Co ciekawe, całość nazywana jest fabularnie „prequelem” dla ich docelowej produkcji, a przy okazji służy, jako otwarta beta głównych mechanik oraz pole testowe dla technologii.

Gracze, którzy odblokują w Apocalypse przedmioty kosmetyczne otrzymają je również w MMORPG-u, warto zatem dać całości szansę. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Zobacz także

19 komentarzy