Astellia - gra MMORPG za 30 mln dolarów pojawiła się na Steamie… i już ma problemy!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
7 11001
Astellia - gra MMORPG za 30 mln dolarów pojawiła się na Steamie… i już ma problemy!

W Astellię (Online) możecie już grać na Steamie. Ten kosztujący ~30 milionów dolarów MMORPG – po kilku miesiącach od swojej normalnej premiery – pojawił się na platformie Valve, licząc pewnie na spory "zastrzyk" nowej krwi (czyt. nowych użytkowników). 

https://store.steampowered.com/app/1185560/Astellia/

Niestety, zamiast wielkiego święta… mamy wielkie rozczarowanie. Okazuje się, że egzemplarze Astelli są sprzedawane w formie DLC (Standard Package, Value Package, Deluxe Package), co praktycznie uniemożliwia refundację takich produktów. 

Możecie pisać do Valve, ale po każdej takiej prośbie zostaniecie odesłani z kwitkiem. Nawet jeśli nie przekroczyliśmy "regulaminowych" dwóch godzin. 

Użytkownicy Steam ostrzegają przed tym innych (potencjalnych) kupców, otwarcie nazywając Astellię… scamem i raportując stronę produktu do Valve. Sprawa jest poważna i naprawdę może odbić się czkawką dla producentów gry. 

Szczególnie że Astellia nie jest jakimś next-genem. Zwykły MMORPG (z kilkoma fajnymi elementami), który przez całą swoją karierę w Azji (tamtejsza wersja została już zamknięta!!!) działał we Free2Play. Tylko my musimy za to płacić. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube