Astellia Online dostanie strefę PvP i zupełnie nową lokację, której jeszcze nie było

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 2292
Astellia Online dostanie strefę PvP i zupełnie nową lokację, której jeszcze nie było

Deweloperzy poinformowali, że Astellia Online już niedługo otrzyma aktualizację swojej zawartości. W ramach nowości otrzymamy Avalon, czyli strefę dedykowaną walkom pomiędzy graczami oraz Miodan Mine, nową lokację dla postaci na maksymalnym poziomie. Warto dodać, że ta ostatnia strefa jest zupełną nowością w Astellia Online i nie było jej do tej pory w grze (dotyczy to również koreańskiej wersji).

Miodan Mine wyróżniać się ma efektami, zadaniami fabularnymi oraz systemem specjalnych nagród dla osób, które w pełni ukończą tę lokację. Deweloperzy zapewniają, że nie jest to pierwsza i ostatnia strefa, którą dodadzą do Astellia Online. Co lepsze, zapewniają, że nasza wersja gry nie będzie w tyle, względem koreańskiej edycji, a nawet może ją wyprzedzać lub posiadać zawartość, której tam nie ma. Pierwszym takim przykładem jest właśnie Miodan Mine, które pojawi się u nas w grudniu.

Jeśli chodzi o Avalon, czyli lokację dedykowaną PvP to zadebiutuje ona jeszcze w listopadzie. W tym tygodniu otrzymamy konkrety, dotyczące kiedy ta strefa oficjalnie pojawi się w tym MMORPG-u oraz detale związane z zasadami jej działania. Deweloperzy już podkreślają, że gildie będą bardzo istotne dla osób, które chcą korzystać z Avalonu.

Wy jeszcze gracie w Astellia Online? Jak wrażenia na dłuższą metę?


Za powyższy wpis odpowiada GurufiX, czyli ja.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube