Astellia Online szuka pracowników, a konkretnie „community managers”

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
2 2134
Astellia Online szuka pracowników, a konkretnie „community managers”

Astellia Online to produkcja, którą ciężko jednoznacznie określić, jeśli popatrzy się na opinie o niej na portalu. Z jednej strony mamy oddane grono odbiorców, twierdzące, że to dobre MMORPG, któremu zdecydowanie warto poświęcić uwagę. Z drugiej znajduje się obóz nie szczędzący słów krytyki. Komu zaufać? Najlepiej byłoby sprawdzić Astellia Online osobiście.

Wygląda na to, że sytuacja produkcji nie jest taka zła, jak się spodziewano. Zakładano bowiem rychłe zamknięcie naszej wersji tego MMORPG-a, skoro w grudniu gruchnęła wiadomość o końcu wersji z Korei Południowej. Takie wydarzenie zazwyczaj negatywnie wpływa na zachodnie wydanie, przy czym deweloperzy zapewniają, że nasza Astellia Online nie jest zagrożona. Co więcej, nawet szukają dodatkowych pracowników.

Twórcy aktualnie zatrudniają osoby, które byłyby skłonne pracować zdalnie na stanowisku „community managers” – konkretnie odpowiadać miałyby za społeczność z Francji oraz Niemiec. Jeśli jesteście z jakiegoś powodu zainteresowani taką pracą to w tym miejscu znajdziecie wszystkie wymagania. Deweloperzy podkreślają, że na te stanowiska szukają nie tylko osób mówiących w danym ojczystym języku, ale przede wszystkim graczy.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube