Astellia Online wprowadziła aktualizację z ewolucjami klas

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
15 5157
Astellia Online wprowadziła aktualizację z ewolucjami klas

Astellia Online otrzymała nową aktualizację, która wprowadza system, określany, jako Class Evolution. W zasadzie to nic innego, jak możliwość awansu swojej klasy postaci na wyższy stopień. Wymogiem jest tutaj posiadanie bohatera na poziomie pięćdziesiątym. Nowy system pozwoli graczom wybrać jedną z trzech odnóg/specjalizacji, która doda naszej klasie nieco więcej możliwości.

Co ciekawe, nasze expienie po wybraniu specjalizacji na poziomie pięćdziesiątym wcale się nie kończy. System rozwijania postaci zamienia się bowiem na Star Ranks. Będziemy wymieniali punkty doświadczenia właśnie na takie „gwiazdki”, określające poziom naszego rozwoju oraz dające dostęp do ekskluzywnych umiejętności (przy pierwszej i trzeciej randze).

Ostateczne, gdy gracz dojdzie do piątek rangi, to otrzyma permanentne „przebudzenie” jednej z głównych umiejętności. Przy drugiej i czwartej randze otrzymamy bonus do statystyk, przy czym będzie on ściśle związany z wybraną specjalizacją.

System Class Evolution pozwala na wybranie jednej z trzech specjalizacji, ale gracz nie musi na stałe pozostawać na raz obranej ścieżce. Można zmienić specjalizację, ale trzeba liczyć się z tym, że punkty doświadczenia, ekskluzywne umiejętności oraz statystyki nie zostaną przeniesione. Jedyne co z nami przejdzie to przebudzona umiejętność z piątej rangi. Jeśli zechcemy odblokować wszystko na nowej specjalizacji, to trzeba będzie expić od nowa.

Pełen opis systemu znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube