Astellia Online zapowiada druga betę i przedstawia tryb Avalon

Cbt 1 start

Astellia Online – czy ktokolwiek spodziewał się po tym tytule czegoś więcej? Oglądając stream i materiał Xaorusa, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że znowu dostaliśmy odgrzewanego kotleta. Niemniej część osób może będzie zadowolona z tego MMORPG-a, więc już Was bardziej nie zniechęcam. Deweloperzy poinformowali o terminie drugich, zamkniętych testów beta. Te zaplanowane zostały na 30 lipca. Osoby zainteresowane mogą ściągać klienta od 25 lipca.

Drugie, zamknięte testy beta Astellia Online potrwają przez tydzień, aż do wtorku, 6 sierpnia. Tym razem gracze będą mogli sprawdzić cash shop/item shop, który przeszedł gruntowne zmiany. Poprzednio zwracaliście uwagę, że deweloperzy nie dotrzymali słowa i nie zmienili tego aspektu gry względem azjatyckiego oryginału. Twórcy zapewniają, że tym razem wszystko zostało przygotowane tak, aby zaspokoić wymagania graczy z rynku Ameryki Północnej oraz Europy. Przekonamy się już niedługo.

Co poza tym? Specjalny tryb Avalon zostanie udostępniony testerom. Avalon to pole bitwy, łączące PvP z PvE. Gdy dołączymy do tego battlegrounda, wtedy automatycznie zostaniemy przypisani do jednej z trzech frakcji – Physe, Ceres lub Eos. Nasze zadanie polegać ma na rozbudowie bazy, niszczeniu fortyfikacji wroga, przejmowaniu wierz, zabijaniu potworów, strażników oraz oczywiście przeciwnych graczy.

Bitwa w Avalonie trwać będzie przez tydzień i dołączamy do niej, kiedy chcemy. Na koniec tygodnia wkład graczy zostanie zresetowany, a w zależności od naszego udziału przydzielona zostanie nagroda w postaci waluty. Tryb Avalon będzie miał również swoje misje oraz unikalne nagrody dla frakcji, która w danym cyklu poradzi sobie najlepiej.

Poza tymi nowościami, deweloperzy zapowiadają zmiany w systemie zarządzania maną oraz rozwoju postaci w Astellia Online. Dojdą do tego również modyfikacje poziomu trudności początkowych dungeonów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy