ATLAS – startuje gra MMO, która śmiało może być nazywa next-genem!

2018 12 19 170843

UPDATE: Start przesunięty w ostatniej chwili na 21 grudnia!

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie wiedział o istnieniu kogoś takiego jak „ATLAS”. Wystarczył jednak jeden trailer, kilka elektryzujących informacji, aby ATLAS stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych premier MMO w tym roku ostatnich lat.  Na pewno jest to większy "next-gen" niż Bless. 

Od bardzo dawna nie mieliśmy gry, która gatunek Massively Multiplayer Online traktowałaby tak dosłownie. ATLAS nie jest przecież żadną „wydmuszką” na 50-100 graczy. Plan jest taki, żeby na jednym świecie bawiło się 40-50 tys. osób. Równocześnie!!!

Świat w ATLAS jest 1200-krotnie większy od wyspy z ARK: Survival Evolved. Możemy podróżować przez 30 godzin i podobno nie napotkamy żadnej „niewidzialnej” bariery. 

ATLAS jest nazywany „pirackim” MMO, ale to akurat tylko część prawdy. Oprócz epickich walk na morzu, sporo czasu spędzimy również na lądzie: szukając skarbów, eksplorując świat, rozwiązując zagadki, walcząc z potworami/bossami, czy po prostu biorąc udział w typowym dla marynarza życiu (tawerna, bijatyki, alkohol, mini-gry itd.). W ostatnim wywiadzie twócy gry porównali ATLAS do "Star Citizen". Chodziło im pewnie o ogrom contentu, który będzie czekał na śmiałków. 

Szykuje się wspaniała gra. Nie ma wątpliwości, że serwery będą pękać w szwach, a ATLAS wyląduje jutro w TOP10 albo TOP5 najpopularniejszych tytułów na Steamie. Hype na grę jest przeogromny!

Na „dzień dobry” ATLAS będzie kosztował 25 dolarów. Po kilku dniach 30 dolarów, a po zakończeniu Early Access – 60 dolarów. 

Start gry przewidziano na godzinę 24:00. 

Zapraszamy TUTAJ

Zobacz także

35 komentarzy