Avalon Heroes - Open Beta

Missing

 Avalon Heroes jest to połączenie MMORPG z elementami RTS. Twórcy nie ukrywają, że od początku powstawania gry inspirowali się super popularnym modem do Warcrafta III - Defense of the Ancients, czyli w skrócie DOTA. Tak, więc podobnie jak w poprzedniku stworzony przez IceFroga, także i tutaj będziemy mieli do wyboru kilkanaście/kilkadziesiąt bohaterów, z którymi musimy postępować jak w typowych grach RPG. Tutaj jednak rozgrywka nie będzie się toczyła tylko wokół jednego gracza, tylko całego zespołu. Kooperacja i taktyka drużyny będą kluczem do sukcesu. 

Co ciekawe, Avalon Heroes wszedł już do największej i najlepszej elektronicznej ligi na świecie czyli - Electronic Sports League (ESL). Jest to dodatkowy smaczek, który gracze na pewno docenią. 
Twórcą AH jest studio Alaplaya, odpowiedzialne m.in za Florensia Online czy wspaniałego Action MMORPG - S4 League. Podobnie jak starsze tytuły i ten będzie DARMOWY. Wszystko co musicie zrobić by zagrać w Avalon Heroes to udać się na avalonheroes.en.alaplaya.net/, zarejestrować się i pobrać klienta (450 MB). 
Miłej gry!
 
 

Zobacz także

-6 komentarzy