Avalon to gra MMO z metaświatem. Fantasy, sci-fi oraz cyberpunk w jednym

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
15 3975
Avalon to gra MMO z metaświatem. Fantasy, sci-fi oraz cyberpunk w jednym

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o grze MMORPG, która nie zamyka się na tylko na jedno uniwersum… no to w takim razie poczekajcie na AVALON.

To “wizjonerska gra MMO” tworzona przez doświadczonych deweloperów pod przewodnictwem Jeffreya Butlera – jednego z twórców EverQuest.

My, nerdy, podzielamy marzenie o grze MMO, która zaciera granice między światem wirtualnym i rzeczywistym. Kiedy rozpoznaliśmy naszą wspólną wizję, wiedzieliśmy, że musimy współpracować, aby ją urzeczywistnić. Jest to zbyt trudne do stworzenia dla jednej osoby lub firmy, ale wierzymy, że jeśli mamy obok siebie naszą społeczność, możemy stworzyć coś, co spełni obietnicę metaświata.

Pod słowem “metaświat” deweloperzy mają na myśli unikalne rozwiązanie pozwalające własnoręcznie budować świat gry, mieszając ze sobą różne czasy i różne konwencje. I tak jak widać na zwiastunie, stylistyka gry rodem z fantasy zmienia się w stylistykę science-fiction, science-fiction w cyberpunka itd.

Jednocześnie mają być zachowane wszystkie najważniejsze elementy gatunku MMO.

Ambitne zadanie i ambitny projekt, który kiedyś tam może wyjdzie. Póki co otrzymaliśmy tylko krótki teaser bez żadnych nawet przybliżonych terminów.

Avalon jest rozwijany zgodnie z technologią blockchain, co zapewni graczom – cytat – “pełną kontrolę nad rozgrywką i zasobami cyfrowymi”.

https://playavalon.com/

 


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube