Baldur's Gate, Diablo, D&D. Dziś rano wystartował MMOG-owy Dragonheir: Silent Gods

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
13 6723
Baldur's Gate, Diablo, D&D. Dziś rano wystartował MMOG-owy Dragonheir: Silent Gods

Dziś rano swoją oficjalną globalną premierę miał Dragonheir: Silent Gods. Gra, która nie wygląda jak MMO, ale która jest zaliczana do kategorii MMO (według Steama oraz Epic Games Store).

Więc mamy moralne prawo napisać o tej produkcji.

A tak naprawdę Dragonheir: Silent Gods to sieciowy multiplatformowy miks strategii oraz RPG high-fantasy z otwartym światem oraz izometryczną grafiką. Z 200 różnymi bohaterami (milionem opcji ich budowania), innowacyjnym system walki w czasie półrzeczywistym (pół turówka, pół nie), mechaniką rzucania kostkami znaną z planszówek oraz dynamiczną historią zmieniającą się w zależności od działań i decyzji gracza.

Ktoś porównał Dragonheir: Silent Gods do “dziecka” Diablo, Baldur’s Gate i Dungeons & Dragons… i szczerze mówiąc, coś jest na rzeczy. 

Dragonheir: Silent Gods to gra, która pozwala odkrywać świat magii i smoków we własnym tempie. Możesz podróżować po różnych biomach, od zamarzniętych krain po regiony wulkaniczne, i odkrywać ukryte sekrety, starożytne ruiny i tajemnicze artefakty. Możesz także napotkać różne łamigłówki, wrogów i sojuszników, które będą wyzwaniem dla twoich umiejętności i kreatywności.

Możesz znaleźć bohaterów różnych ras i klas, takich jak krasnoludy, rycerze śmierci, orkowie, zwykli ludzie, mroczne elfy, czarodzieje, rycerze, nieumarli i wielu innych. Możesz personalizować swoich bohaterów za pomocą wyposażenia, run i boskich artefaktów.

Dragonheir: Silent Gods wystartował dziś dla Windowsa (PC), Epic Games Store, Androida oraz iOS. Wersja STEAM (TUTAJ) ruszy w późniejszym czasie.

Dragonheir: Silent Gods nie wspiera języka polskiego.

Oficjalna strona gry


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube