Banhammer i ułaskawienie w Lost Ark Online

Lis

Ciekawe historie dzieją się w rosyjskim Lost Ark Online, na którym można również spotkać masę Europejczyków (i Polaków). 

Po wprowadzeniu ostatniego patcha zauważono, że część graczy bardzo szybko (wręcz podejrzanie szybko) zdobyła przedmioty z maksymalnym albo prawie maksymalnym item levelem. Normalnie taki proces zajmuje tygodnie, czasami nawet miesiące. Tymczasem oni wyfarmili je… w dwa dni. 

Okazało się (niestety!), że wspomniani gracze wykorzystali nowego exploita, który pojawił się w grze. Mail.ru (rosyjski dystrybutor) odkryło to i zbanowało ponad 1000 osób. Permanentnie? 

Tutaj właśnie dochodzimy do najciekawszej rzeczy. Aż 983 z 1046 expliterów otrzymała już unbany… z oficjalnymi przeprosinami oraz rekompensatą w formie konta Premium. Według Rosjan tacy graczy byli nieświadomi błędu lub wykorzystali go tylko raz. 

Inna sprawa ma się do 63 użytkowników Lost Ark Online RU, którzy  korzystali z exploita po kilka razy (lub więcej), chcąc jak najbardziej zwiększyć siłę swojej postaci. Oni otrzymali już surowsze kary. 

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz