Bany w Diablo 3. Topowi gracze korzystali z exploita!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
9 16220
Bany w Diablo 3. Topowi gracze korzystali z exploita!

Wydawało się, że wprowadzenie Pandemonium (specjalne wzmocnienie, które daje nam bonusy za zabijanie mobkó) będzie strzałem w dziesiątkę i sprawi, że Sezon 19 będzie najlepszym w historii Diablo 3. 

Niestety, nie wszystko poszło po myśli Blizzarda. Gracze jak to gracze, znaleźli „luki” w rozgrywce, które zostały niecnie wykorzystane do osiągania niesamowitych wyników w Głębokich Szczelinach. 

Na czym to dokładnie polegało? Spójrzcie. 

(kluczowe fragmenty: 3:20, 6:30, 10:50)

Barbarzyńca pullował mobki na GR150, potem teleportował się do miasta, a następnie do swoich przyjaciół, którzy robili to samo, ale w Trybie Przygodowym. Zgarniał sezonowego buffa (dodatkowy atak, szybkość, meteory, tornada, anioły itd.), wracał na GR150 dużo silniejszy, czyścił grupy, znowu pullował moby, znowu wracał, znowu zgarniał buffa… i tak w kółko. 

Efekt? Najtrudniejszą możliwą Szczelinę (poziom 150) pokonał w 11 minut (SOLO!) i zdobył TOP1 na świecie (obecnie TOP5) 

Niestety jego radość nie trwała długo. Blizzard odkrył ten „trick”, zakwalifikował go jako exploit i postanowił ukarać wszystkich, którzy korzystali lub będą korzystać z tego mechanizmu. 

Twórcy Diablo 3 postanowili także usunąć rankingowe wyniki tych osób, u których potwierdzono korzystanie z tego exploita. 

Bo nasz kolega Barbarzyńca nie był jedynym „cziterem”. Takich osób było więcej...


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube