Bardzo fajne rzeczy wchodzą dziś do Star Wars The Old Republic

Dodany przez guru około miesiąc temu
17 4398
Bardzo fajne rzeczy wchodzą dziś do Star Wars The Old Republic

Star Wars The Old Republic przeszedł do nowej firmy (z BioWare do Broadsword), ale – na szczęście – nie przestał się rozwijać.

Dzisiaj wchodzi wszedł tam Major Update 7.5 zatytułowany “Desperate Defiance”, który zawiera nową historię (“Padawan Sa'har Kateen prosi gracza o pomoc w ryzykownej misji odzyskania holocronu Dartha Nula”), nową strefę, nowy zestaw misji w nowym systemie Venture, modernizację planety Hutta, rework interfejsu Cartel Market, szósty sezon PvP “Great Pirate Hunt” oraz event związany w debiutującym na Disney Plus serialem “The Acolyte” (dzięki temu otrzymamy specjalne stroje).

Jednak najwięcej emocji wywołuje Festiwal Wiosennej Obfitości, dzięki któremu otrzymamy własną działeczkę i będziemy tam mogli pobawić się w kosmicznego rolnika.

Na razie wiadomo, że będzie to tymczasowe wydarzenie, ale jeśli “rolnictwo” spodoba się fanom, to Broadsword może z tego zrobić permanentną funkcję.

Gracze przejdą przez krótką historię wprowadzającą ich do gospodarstwa, a następnie otrzymają działkę do pielęgnacji. Festiwal Wiosennej Obfitości umożliwi graczom wzięcie udziału w takich zajęciach, jak zbieranie nasion, taniec, pieczenie ciast, rehabilitacja zwierząt i galaktyczne polowanie na jaja.

Szczegóły aktualizacji znajdziecie TUTAJ.


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube