Battleborn dostał ostatnią aktualizację w swojej historii

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
6 3175
Battleborn dostał ostatnią aktualizację w swojej historii

Dosłownie ostatnią. Po „Fall Update” nie są już planowane żadne inne aktualizacje. Gearbox Software nie chce wyrzucać pieniędzy w coś, co nie ma przed sobą żadnej przyszłości.

Wszyscy pewnie doskonale pamiętają, jak spektakularny upadek zaliczył Battleborn. Wielki hype, wielkie oczekiwania… a potem wyszedł Overwatch (maj 2016) i liczba aktywnych osób zmalała do tysiąca. Próbowano się ratować drastycznymi przecenami (w pewnej chwili egzemplarz Battleborn kosztował nawet 9 zł) i transformacją na model Free2Play, ale nawet to nie pomogło. Nowy hero shooter od twórców Borderlands nadal gromadził bardzo małą liczbę osób. Za małą, aby myśleć o dalszym rozwoju.

Dlatego właśnie Battleborn przeszedł w stan wegetatywny. który jest pierwszym krokiem do całkowitego wyłączenia gry. Na razie serwery jeszcze działają… Zobaczymy, na jak długo:)

Ostatni update w historii Battleborn skupił się na poprawie balansu, kosmetycznych funkcjach oraz usunięciu błędów. Nie dostaliśmy żadnych nowych mapek, bohaterów ani trybów rozgrywki. 

Zagracie TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube