Battlerite zapowiada zimową aktualizację, a wersja Royale darmowy weekend

Dragonlordsplashartfinalsmall

Battlerite i Battlerite Royale jakoś się trzymają. Nie można powiedzieć, aby podbiły rynek, ale pewną pulę graczy mają. Deweloperzy zapowiadają, że obie produkcje już 12 grudnia otrzymają spory pakiet nowości w ramach zimowej aktualizacji.

Co wiemy? Do oryginalnej gry oraz jej wersji Battle Royale trafi nowy bohater – Shen Rao. Jego umiejętności będą się delikatnie różniły między sobą, ale sama koncepcja pozostanie taka sama. Świat Battlerite otrzyma burzowego maga, który kiedyś był smokiem. Jego prezentację zobaczycie poniżej.

Poza tym czeka nas zimowe wydarzenie o nazwie Yuletide. Będziemy polowali na zimowe gobliny, aby zdobywać eventowe przedmioty. Zadebiutują również nowe skórki oraz wierzchowce, a w Battlerite Royale pojawi się Poloma oraz Lucie.

Deweloperzy zapowiedzieli również nowy system emotek, który w bardziej ekspresyjny sposób pozwoli wyrazić nasze myśli. W Battlerite zaś rozpocznie się Sezon 5 zmagań, w efekcie czego gracze mogą liczyć na pokazanie się nowych nagród oraz Sponsorów z zadaniami.

Warto również dodać, że Battlerite Royale będzie udostępnione za darmo przez najbliższy weekend. Pogramy bez przeszkód oraz opłat od 7 do 10 grudnia.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

1 komentarzy