Będziemy dostawać darmowe przedmioty za samo oglądanie Elder Scrolls Online i Legends na Twitch!

Dodany przez guru około 7 lat temu
7 6794
Będziemy dostawać darmowe przedmioty za samo oglądanie Elder Scrolls Online i Legends na Twitch!

Nie ma w tym żadnego haczyka. Po połączeniu swojego konta Bethesda z kontem Twitch będziemy mogli zdobywać darmowe przedmioty za streamowanie lub nawet samo oglądanie gier znajdujących się w ofercie tej firmy.

Dziś z radością informujemy o nawiązaniu z serwisem Twitch nowej współpracy w formie tzw. Drops. Dzięki nim każdy gracz, który powiązał swoje konto Bethesda.net z kontem na Twitchu, może pozyskiwać bezpłatne treści do posiadanych gier Bethesdy za streamowanie lub oglądanie na Twitchu transmisji z rozgrywki w ramach danej gry. Wiesz, co w tym najlepsze? To wszystko za darmo!

Pierwszym z takich wydarzeń będzie prezentacja Bethesdy na targach E3, którą możesz obejrzeć na żywo pod adresem twitch.tv/Bethesda 12 czerwca o godzinie 6:00 czasu środkowoeuropejskiego. W trakcie prezentacji przez cały wieczór będziemy rozdawać Drops do The Elder Scrolls: Legends – w tym pakiety kart oraz walutę gry.

W środę 14 czerwca, po prezentacji Bethesdy na E3, udostępnimy Drops na wszystkich kanałach serwisu Twitch, na których streamowana jest rozgrywka w Legends. To wciąż zaledwie początek naszej integracji z Twitchem. W naszym zamyśle każdy, kto streamuje lub ogląda transmisję dotyczącą dowolnego tytułu Bethesdy wspieranego przez Bethesda.net, ma mieć możliwość zdobywania Drops.

Pierwsza okazja do zgarnięcia „dropu” nadarzy się już jutro o godzinie 6:00 czasu polskiego – podczas oficjalnej konferencji Bethesdy na targach E3 2017 (www.twitch.tv/Bethesda) W środę wszystkie kanały streamujące Elder Scrolls Legends otrzymają taką możliwość. W przyszłości do tego grona dołączy Elder Scrolls Online i reszta gier. 

Ciekawa inicjatywa, szczególnie jeśli jesteście maniakami streamingu. TUTAJ połączycie swoje konto Bethesda z Twitch. 

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału Bethesda na stronie www.twitch.tv


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube