Będziemy musieli uratować Tibię przed "siłami ciemności". Zbliża się Summer Update

Tibja

Sposób dodawania nowych aktualizacji do Tibii jest bardzo prosty. Dwa raz do roku otrzymujemy wielkie dodatki z masą nowości. Dzieje się to podczas Letniej i Zimowej Aktualizacji. 

No i tak się składa, że małymi kroczkami zbliżamy się do premiery Summer Update. 

Wczoraj doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi, która skupia się wokół nowego wątku fabularnego. „Nasze źródła mówią nam, że Shiron'Fal zwiększyli swoje wysiłki, by podnieść ciała poległych rycerzy z martwych. Amaro, straszny legion nie może być dłużej niedoceniany! Stawka jest zbyt wysoka. Nie możemy im pozwolić uwolnić rycerzy licha, by pustoszyli nasze ziemie i pogrążyli nasz świat w ciemności”.

Będąc bardziej konkretnym, czeka nas wycieczka po mapach w Tibii, aby odnaleźć groby poległych rycerzy. 

Tłumaczenie via Tibiopedia.pl

  • Główny wątek questowy poprowadzi przez ziemie Tibii, by uświęcić 12 grobów poległych rycerzy. Dwa z nich można znaleźć na nowych terenach. 
  • Kilmaresh to półwysep, który niegdyś stanowił ląd wraz z Krailos i Oramond. Stolica nosi nazwę Isavi. Kilmaresh składa się z pięciu odkrywalnych podobszarów. 
  • W pobliżu wybrzeża Daramy znajduje się wyspa, a na niej ufortyfikowana kryjówka, gdzie spojrzenie Cobry będzie kontrolować każdy twój ruch. 
  • Poziom trudności nowych stworów jest zbliżony do falconów.

Brzmi niegłupio. Czekamy na dalsze nowinkii, bo takowe na pewno się pojawią. 

Zobacz także

8 komentarzy