Beta Legends of Runeterra startuje jutro. Grajcie, bo zapowiedziano brak wipe’a!

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
2 5263
Beta Legends of Runeterra startuje jutro. Grajcie, bo zapowiedziano brak wipe’a!

Karcianka w uniwersum League of Legends oficjalnie startuje jutro, czyli 24 stycznia. Startuje, to nieco za dużo powiedziane, bowiem Legends of Runeterra udostępnione zostanie za darmo wszystkim graczom w ramach otwartej bety.

Co jednak ciekawe Riot Games nie planuje żadnego wipe’a – wszystkie postępy na koncie zostaną zachowane, więc grajcie śmiało. Dotyczy to waluty, kart, rangi, czy innych aspektów zabawy. Oznacza to, że możecie śmiało wspinać się po szczeblach kariery, bowiem niczego nie utracicie, kiedy gra w pełni zadebiutuje w tym roku.

Druga wiadomość jest taka, że jeśli dokonaliście prerejestracji do Legends of Runeterra to na e-mailu powinniście otrzymać jednodniowe, wcześniejsze zaproszenie do zabawy. Tak, część osób będzie mogła pograć już dzisiaj, czyli 23 stycznia. Coś więcej? Ano, dodano tryby rankingowe, kilka socjalnych dodatków oraz wprowadzono kilka zmian w ekonomii. Gra rankingowa jest o tyle ciekawa, że przegrywanie nie doprowadzi Was do utraty dywizji – jak wysoko uda Wam się wejść, tam zostaniecie bez względu na wszystko.

To rozwiązanie dotyczy sezonu beta i nie wiadomo, czy zagości na stałe w Legends of Runeterra. Riot Games tłumaczy, że w ten sposób chcą zachęcić graczy do eksperymentowania, zamiast sztywnego trzymania się mety.

GRAMY OD 20:00!!!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube