Beta Super People potrwa aż do odwołania – możecie prosić o dostęp do gry

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
5 3729
Beta Super People potrwa aż do odwołania – możecie prosić o dostęp do gry

Ale nie nas, my byśmy Wam rozdali kluczyki. Dlatego jeśli chcecie zagrać w Super People, to wchodzicie na Steama i prosicie o dostęp. Następnie trzymacie kciuki, aby deweloperzy go przyznali, chociaż z komentarzy wynika, że nie powinno być z tym problemu.

Czym jednak jest to całe Super People? To tylko lub aż kolejne battle royale. Wyróżnia się na tle konkurencji przyjemniejszą szatą graficzną oraz dostępem do umiejętności. W ramach zabawy wcielamy się w tytułowych „super ludzi”, dzięki czemu każdy żołnierz może korzystać z pakietu dedykowanych zdolności. Mają nam one pomóc w przetrwaniu na polu bitwy.

Cel rozgrywki? Zostać ostatnią, żywą osobą. Po drodze eliminujemy innych graczy, czyli nic wysublimowanego. Super People oferuje możliwość ulepszenia zdolności postaci, ale także uzbrojenia oraz broni z którymi będziemy grali. Dostępny jest również crafting mający realny wpływ na starcia, więc pomiędzy strzelaniem oraz walką, trzeba będzie szukać surowców.

Beta miała potrwać do 27 grudnia, ale twórcy podali, że Super People będzie dostępne aż do odwołania. Nie wiadomo zatem do kiedy, więc korzystajcie póki jest okazja. Graczy nie powinno zabraknąć, bowiem średnio na serwerach znajdziemy 27 tysięcy osób, a w porywach nawet i 54 tysiące.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube