Beta testy Lost Ark Online spotkały się z ogromnym zainteresowaniem

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
22 6055
Beta testy Lost Ark Online spotkały się z ogromnym zainteresowaniem

Jesteście zaskoczeni? Bo ja absolutnie nie.

Na Lost Ark Online czekaliśmy tak długo, że pierwsza prawdziwa (czytaj legalna) okazja do zagrania w tego MMORPG na terenie Europy spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem.

Steamowe statystyki pokazywały w szczytowym momencie 88 tys. równocześnie zalogowanych użytkowników. Mimo że to beta testy, to i tak Lost Ark Online osiągnął lepszy wynik CCU niż rekordy popularności Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, Bless Unleashed, Star Wars The Old Republic itd. 

Co prawda wielu ludzi stało w ogromnych kolejkach, ale sam Amazon wyjaśnił, że pierwsze godziny CBT były traktowane jako Stress Test mający sprawdzić stabilność serwerów. Dopiero potem otwarto dodatkowe serwery.

Lost Ark Online zanotował także świetne wyniki na Twitchu – prawie 270 tysięcy widzów, choć tutaj było to akurat podyktowane Twitch Dropami (za 30 minut oglądania otrzymywaliśmy kluczyk do zamkniętych testów).

Przypominamy, że Closed Beta potrwa do 11 listopada. Oficjalna premiera gry jest planowana na pierwszy kwartał 2022 roku (styczeń – marzec).


A na koniec małe pytanie do osób, które pierwszy raz zetknęły się z Lost Ark Online.

Czy gra przypadła wam do gustu?


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube