Beta testy The Quinfall ruszają jeszcze tym miesiącu!

Dodany przez guru 3 miesiące temu
8 3239
Beta testy The Quinfall ruszają jeszcze tym miesiącu!

Mamy potwierdzenie – i to prosto od szefów The Quinfall.

Pierwsza część zamkniętej bety startuje jeszcze w tym miesiącu, konkretnie 30 stycznia. Producenci obiecują, że nie będzie już żadnych opóźnień…

Pierwsza zamknięta beta odbędzie się 30 stycznia. Nie planujemy już żadnego przełożenia terminów. Data wskazana na platformie Steam zostanie zatem w najbliższej przyszłości zaktualizowana do daty Otwartej Bety. Uczestnicy zamkniętej bety wkrótce zaczną otrzymywać klucze do gier. Wybrani użytkownicy będą mogli wziąć w nim udział bez konieczności zakupu gry.

The Quinfall to jedna z najciekawszych gier MMORPG tego roku, która chwali się ogromną mapą o powierzchni 2016 km2, co podobno jest “największą mapą w całym gatunku MMO”.

Co jeszcze? Non-targetowy system walki, cykl dnia i nocy, rozbudowana customizacja postaci, klasy postaci oparte na dziesiątkach profesji oraz 9 różnych systemach broni, no i średniowieczny styl okraszony niewielkimi elementami fantasy.

Brzmi i wygląda zacnie, ale nadal mamy jakiś cień wątpliwości. Quinfall wyskoczył jak “Filip z Konopii” i obieccał niestworzone rzeczy, mimo że za produkcją stoi jakaś niszowa nikomu nieznana firma. Oby tylko to nie była powtórka z The Day Before.

https://store.steampowered.com/app/2294660/The_Quinfall/

https://www.quinfall.com/


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube