Bez Item Shopu i bez Pay2Win. Warhammer Online świętuje dziś swoje urodziny

Dodany przez guru około rok temu
3 5991
Bez Item Shopu i bez Pay2Win. Warhammer Online świętuje dziś swoje urodziny

– “Ale przecież Warhammer Online został zamknięty w 2013 roku”

Macie rację, został zamknięty, ale wbrew pozorom to nie był koniec tego MMORPG. Niedługo później powstała fanowska wersja – Return of Reckoning, która przygarnęła byłych graczy Warhammera i która z sukcesami działa aż do dzisiaj.

Można nawet powiedzieć, że pod pewnymi względami Return of Reckoning jest lepszy od swojego pierwowzoru. Dostajemy tutaj bardzo regularne aktualizacje, a gracze nie muszą się martwić o swoje portfele.

Return of Reckoning działa jako pełnoprawny produkt Free-To-Play. Bez Item Shop, bez mikrotransakcji, bez cienia Pay2Win. Jest to niezbędny warunek, aby RoR mógł "legalnie" działać na rynku. 

Jako twórcy nie możemy przyjmować żadnych darowizn ani nawet tego nie chcemy. Po prostu grajcie, bawcie się dobrze i rozpowszechniajcie informacje o tym świetnym serwerze.

Trzynaste urodziny Warhammer Online (obchodzone wewnątrz Return of Reckoning) wiążą się z podwójnym expem, wirtualnym spotkaniem z deweloperami RoR oraz masowym eventem PvP, który wystartuje dzisiaj około godziny 21:00 czasu polskiego.

Zainteresowani? Wbijajcie TUTAJ.

 

 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube