Bez paniki, Blue Protocol sprawdzimy w tym roku, Amazon obiecuje!

Dodany przez PefriX około rok temu
3 2069
Bez paniki, Blue Protocol sprawdzimy w tym roku, Amazon obiecuje!

Guru pisał ostatnio o przesunięciu daty premiery Blue Protocol z 2023 na 2024 rok. Amazon teraz potwierdza to, o czym informowało Bandai Namco, a przy tym zapewnia, że jeszcze w tym roku zagramy w tego MMORPG-a. Oczywiście w ramach bety, ale zainteresowani otrzymają szansę na sprawdzenie „wyczekiwanego” tytułu. Wyczekiwanego przynajmniej przeze mnie, stąd cudzysłów, bo z Wami to nie wiadomo – wydajecie się niezdecydowani.

W Japonii gra wystartuje 14 czerwca i co cztery miesiące będzie otrzymywała aktualizację fabuły, a co miesiąc mniejsze paczki z poprawkami oraz nowościami. Obowiązywać będzie blokada regionalna, więc w normalny sposób nie zagramy w tamtejszą wersję. Amazon nie informuje jednak, jak to będzie wyglądało z zawartością u nas – czy będziemy gonili Japonię, czy otrzymamy nieco późniejszych atrakcji już na start.

Wiemy natomiast, że Blue Protocol wprowadzi kilka zmian w rozgrywce, jak regeneracja HP poza walką poprzez odpoczywanie czy siedzenie przy ognisku. Do tego zadania z Adventure Board w większości można wykonać w dowolnej kolejności i nie trzeba spełniać specjalnych wymagań. Wprowadzono również zmiany w klasach i systemie walki, aby było dynamiczniej – szybciej/częściej poklikamy w przyciski.

Zainteresowanych betą zapraszam tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube