Bilety na BlizzCon wyprzedane... w minutę. Tłumy chętnych na zobaczenie Diablo 4

Blizzco

Podczas gdy my smacznie spaliśmy, najwięksi fani World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone, Heroes of the Storm oraz Diablo 3 dosłownie zabijali się o możliwość zakupienia wejściówki na tegoroczną edycję BlizzCon 2018. 

Pierwsza fala biletów na konwent została wyprzedana… w kilka minut. Niektórzy użytkownicy twierdzą nawet, że już minutę po rozpoczęciu sprzedaży pojawił się komunikat o "braku towaru". 

I got on LITERALLY two minutes after they started and boom, all gone!

My teen and I were hoping to get in to his first con but after being the in queue at 7:01 we couldn’t get tickets.

It sold out in one minute. One. Minute. That is ridiculous.

I click at 7:00:02 and they were already sold out...

Kolejna szansa pojawi się w sobotę wieczorem (około 19:00 czasu polskiego). Życzymy powodzenia, ale nie liczcie na cud. Liczba chętnych jest liczona w setkach tysięcy, tymczasem łączna pula wejściówek do zaledwie kilka tysięcy. Na jeden bilet przypada kilkaset pretendentów. 

Możecie próbować szczęscia na Ebay-u, ale w tym wypadku musicie liczyć się ze wzrostem ceny nawet o 200% (czyli ok. 500 dolarów za wejściówkę). 

BlizzCon 2018 odbędzie się w dniach 2-3 listopada. Ten konwent powinien być wyjątkowy z jednego powodu. To właśnie na nim powinniśmy otrzymać zapowiedź Diablo IV albo Diablo MMORPG. Liczymy też na jakieś konkrety dotyczące World of Warcraft Classic.

Zobacz także

13 komentarzy