Billie Eilish w Fortnite to pewnie żadne zaskoczenie dla Was

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
17 1371
Billie Eilish w Fortnite to pewnie żadne zaskoczenie dla Was

Kwestia crossoverów Fortnite z innymi markami to ciekawy temat. W końcu teraz „wszystkie” gry sieciowe mają jakieś kooperacje i tematyczne przedmioty kosmetyczne. Niemniej jeśli chodzi o przenoszenie piosenkarzy/muzyków do świata wirtualnego oraz organizowanie im koncertów, to Fortnite nadal wiedzie prym na tle konkurencji. Niemniej kolejne gwiazdy już chyba nikogo nie zaskakują, prawda?

Sezon 3 Fortnite Festiwal już się rozpoczął i potrwa do 13 czerwca. Trzymajcie w tym czasie tempo, aby odblokować nowe instrumenty, ścieżki jamowe i inne elementy w karnecie festiwalowym Sezonu 3, który obejmuje darmową ścieżkę nagród oraz ulepszenie do Ścieżki Nagród Premium. Główną atrakcją ścieżki premium, a także całego wydarzenia, jest Billie Eilish. Wykonujcie więc zadania festiwalowe, aby zgarniać kolejne przedmioty kosmetyczne. 

Co poza tym? Możecie już korzystać z kontrolerów gitarowych Rock Band 4 na PC, PlayStation i Xbox w partiach profesjonalnego instrumentu prowadzącego i profesjonalnego basu! Szczegóły dostępne są tutaj.

Tak, Fortnite to już od dawna nie tylko battle royale, ale nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo... 


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube