BitCraft będzie darmowym MMORPG!

Dodany przez guru ponad rok temu
3 5370
BitCraft będzie darmowym MMORPG!

Czym jest BitCcraft?

To “new kind of MMORPG” (nowy rodzaj MMORPG) stworzony tworzony za grube miliony dolarów. Akcja gry rozgrywa się ogromnym, proceduralnie generowanym świecie, w którym doskonalimy umiejętności (takie jak rolnictwo, rybołówstwo, górnictwo lub leśnictwo), eksplorujemy dziką przyrodę, polujemy na rzadkie materiały, ulepszamy swoją osadę, bawimy się w handlowca lub wykonujemy mnóstwo innych czynności. 

Więcej o samej grze usłyszcie tutaj:

A dzięki ostatniemu artykułowi od producentów (poświęconemu monetyzacji) wiemy już, że Bitcraft będzie działał w modelu Free-To-Play.

Fajnie, ale wszystko i tak będzie zależeć od mikrotransakcji oraz zawartości Item Shopu. Możemy dostać F2P rodem z Path of Exile, albo F2P rodem z oryginalnego ArcheAge. 

Cała nasza przyszłość jest oparta na zdrowej i tętniącej życiem społeczności graczy. Wierzymy, że budujemy coś nowego i interesującego i chcemy, aby jak najwięcej osób miało do tego dostęp. Po prostu nie ma sensu ograniczać tego. Tylko z tych powodów uważamy, że BitCraft musi być darmową grą w momencie premiery i pozostać darmową usługą na czas nieokreślony.

TUTAJ trwają zapisy do Alfa Testów.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube